Treninger uke 22

                                                  KAMPER OG TRENINGER UKE 22

Mandag 29.05     15.00 – 16.30 Trening G14 og G16 utgår pga kamper           Kunstgress

                                 17.00 – 18.30 Trening G11/12                                                    Kunstgress Bane A

                                 17.00 – 18.30 Trening G/J 6 – J12                                             Kunstgress Bane B

                                 18.00 – 19.00 Kamp Løten G9 – Elverum                                Bane 2 (A) GRESS

                                 18.00 – 19.00 Kamp Løten G7 – Ottestad                               Bane 2 (B) GRESS

                                 19.30 – 21.15 Kamp G16 Løten – Vind                                     Bane 1 (GRESS)

                                 19.30 – 21.15 Kamp Løten 2 – Elverum 2                                 Kunstgress

Tirsdag 30.05      15.00 – 16.30 Trening G16                                                           Kunstgress

                                  17.00 – 18.30 Trening G10                                                           Kunstgress

                                 18.00 – 19.00 Kamp G10 Løten hvit – Hernes                         Bane 2(A) GRESS

                                18.00 – 19.00 Kamp G9 Løten – Elverum                                   Bane 2(B) GRESS

                                 18.30 – 19.30 Kamp G11 Løten – Elverum                                Kunstgress

                                 18.30 – 20.00 Trening Damelag                                                  Kunstgress

                                 19.30 – 21.00 Trening Herrelaget                                               Kunstgress

Onsdag 31.05      15.00 – 16.30 Trening G14 utgår pga kamp

                                17.00 – 18.30 Trening J/G 8(3 lag)                                              Bane 3 Treningsfeltet

                                17.00 – 18.30 Trening G 13                                                            Kunstgress                                                      

                                18.00 – 19.00 Kamp G 10 Løten blå – Elverum                     Bane 2(A) GRESS

                                17.00 – 18.30 Trening J10 – G 11/12 Bortekamp                   Kunstgress

                                19.30 – 21.00 Kamp G14 Løten – Vallset                                   Kunstgress

Torsdag 01.06    17.00 – 18.30 Trening G7 – G9 – J12                                           Bane 3 treningsfeltet

                               17.30 – 19.00 Trening Herrelaget                                                 Kunstgress ½ Bane

                               18.00 – 19.00 Kamp J 10 Løten – Våler                                       Bane 2 (A) GRESS

                               18.00 – 19.00 Kamp J 8 Løten – Elverum                                     Bane 2 (B) GRESS

                               17.30 – 19.00 Kamp G 11 Løten – Elverum                                 Kunstgress Bane A

                               19.30 – 21.15 Kamp Damer Løten – Ottestad                           Kunstgress

Fredag 02.06    15.00 – 16.30 Trening G11/12 og G 16                                        Kunstgress

                             17.00 – 18.30 Trening G 10 og J 10                                              Kunstgress

2017-05-26T17:53:15+00:00